Orzechy Brazylijskie 100g

Stosowanie orzechów brazylijskich

Orzechy brazylijskie to świetna forma przekąski, po którą możesz sięgnąć w czasie pracy, szkoły i podróży. To wspaniały dodatek do sałatek, deserów i dań.

Orzechy brazylijskie kupicie tutaj: http://bioindygo.pl/pl/p/Orzechy-brazylijskie-500g/176

Właściwości orzechów brazylijskich

Orzechy brazylijskie to źródło selenu. Smak orzechów brazylijskich przypomina smak migdałów. To wspaniały dodatek do wielu dań. Spożywanie orzechów brazylijskich pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia.

Orzechy brazylijskie w szczególności powinny zagościć w jadłospisie u osób zmęczonych i narażonych na wielogodzinne sytuacje stresowe. Wysokie stężenie kwasu oleinowego sprawia, że orzechy brazylijskie rekomendowane są pacjentów, którzy przebyli zabiegi i operacje chirurgiczne. 

Orzechy brazylijskie w swoim składzie zawierają kwasy tłuszczowe oraz witaminą E, która potocznie nazywana jest “witaminą młodości”. Orzechy brazylijskie to źródło selenu, czyli pierwiastka, który mobilizuje przeciwutleniacze do zwiększonej aktywności. Selen pozytywnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy oraz chroni organizm przed komórkami nowotworowymi. Orzechy brazylijskie zawierają całe pokłady nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. BIO cukier kokosowy to zdrowy zamiennik cukru, bezpieczny nawet dla diabetyków. Mąka jaglana to świetny produkt służący do zagęszczania zup i sosów. Daktyle bez pestek to wspaniała forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy poczujesz głód. 

Polecam szczególnie mocno: http://bioindygo.pl/pl/p/Maka-jaglana-1000g/67

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s